معاون عمرانی استاندار لرستان گفت: هزار و ۳۵۰ میلیارد ریال از اعتبارات تملک دارایی سرمایه‌ای این استان تاکنون جذب نشده‌ است.
کد خبر: ۱۱۲۷۵۶۴
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۹ 21 September 2023

به گزارش تابناک لرستان،  احمدرضا دالوند امروز پنجنشبه در جلسه شورای اداری لرستان با محوریت تجلیل از دستگاه‌های برتر جشنواره شهید رجایی اظهار داشت: چهار جلسه تاکنون برای جذب اعتبارات پروژه‌های عمرانی دستگاه‌های اجرایی برگزار شده است.

وی افزود: برخی دستگاه‌های اجرایی لرستان در جذب اعتبارات پروژه‌های عمرانی خوب عمل کرده‌اند، اما در مجموع ۱۳۵ میلیارد مانده اعتبار داریم که مربوط به ۲۰ دستگاه این استان است.

معاون عمرانی استاندار لرستان عنوان کرد: امروز آخرین روز جذب اعتبار پروژه‌های عمرانی در این استان است و لازم است که تلاش کنیم این دستگاه‌های اجرایی را مستثنی کنیم تا بتوانند سهمیه دستگاه خود را جذب کنند.

وی با اشاره به اینکه یکی از شاخص‌های مدیریت جذب و هزینه‌کرد اعتبارات است، بیان کرد: تلاش زیادی برای جذب این اعتبارات انجام شده‌است تا بتوانیم برخی از مشکلات لرستان را در این مقطع زمانی برطرف کنیم.
دالوند گفت: در سال مالی جدید باید ماه‌به‌ماه گزارش مانده‌حساب دستگاه‌های اجرایی لرستان بررسی شود تا اعتبارات به‌خوبی جذب و به لحظات آخر موکول نشود.

وی ادامه داد: امور مالیاتی، جهاد کشاورزی، فرودگاه، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بنیاد مسکن، میراث‌فرهنگی، ثبت‌اسناد، شهرداری، نوسازی مدارس، تبلیغات، شهرداری سپیددشت، شهرداری ونایی، شهرداری فیروزآباد گمرک، امور عشایر، شهرداری دورود و دامپزشکی بیشترین مانده اعتبار را دارند.

برچسب ها: لرستان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار