کد خبر: ۳۲۸۴۴۰
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۱ 13 November 2016
سرهنگ "عباس نظري" گفت: كارآگاهان مبارزه با جعل و کلاه‌برداری آگاهي لرستان، در عملياتي غافلگيرانه توانستند، يك کلاه‌بردار حرفه‌ای كه با جلب اعتماد تعدادي از شهروندان خرم‌آبادی، بالغ‌بر 30 ميليارد ريال از آنان کلاه‌برداری کرده بود را شناسايي و دستگير كنند.
 
 
وی گفت: در پي شکايت تعدادي از شهروندان خرم‌آبادی مبني بر اينكه فردي با جعل عنوان مهندس ساختمان، مبالغي را از آنان دريافت و سپس متواري شده است، رسيدگي به موضوع در دستور کار كارآگاهان مبارزه با جعل و کلاه‌برداری آگاهي لرستان قرار گرفت.
رئيس پليس آگاهي لرستان افزود: با تحقيقات صورت گرفته مشخص شد، فرد کلاه‌بردار با شگردهاي متقلبانه، خود را مهندس ساختمان در امر انبوه‌سازی واحدهاي آپارتماني معرفي کرده كه پس از جلب اعتماد تعدادي از شهروندان، مبالغي را بابت پیش‌فروش واحد ساختماني نیمه‌کاره از آنان دريافت و متواري شده است.
نظري ادامه داد: مأموران با انجام كارهاي اطلاعاتي و تخصصي، موفق به شناسايي مخفيگاه متهم در تهران شده و پس از چند روز تعقيب و مراقبت در عملياتي منسجم و برنامه‌ریزی‌شده، فرد متخلف را كه با تغيير چهره قصد فرار داشت، دستگير و به پليس آگاهي لرستان منتقل کردند.
وي با بيان اينكه مبلغ کلاه‌برداری شده 30 ميليارد و 600 ميليون ريال است، گفت: متهم با شيوه متقلبانه از 36 نفر از شهروندان خرم‌آباد، کلاه‌برداری كرده است.
رئيس پليس آگاهي لرستان در پايان گفت: متهم جهت ادامه تحقيقات و سير مراحل قانوني، در اختيار مرجع قضائي قرار گرفت.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: