عضو مجلس خبرگان رهبری :
آیت الله احمد مبلغی عضو مجلس خبرگان رهبری در پیامی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت.
کد خبر: ۳۵۷۷۴۸
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۷ 09 January 2017


به گزارش خبرگزاری تابناک لرستان ،ارتحال یار نزدیک امام راحل و یاور و همرزم دیرین مقام معظم رهبری، رئیس مجمع تشخیص مصلحت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی را به رهبر معظم انقلاب اسلامی، مراجع معظم، ملت شریف ایران، مسؤولان محترم نظام و خانواده داغدار آن مرحوم تسلیت عرض می کنم.

رویکرد تاریخ ساز و به یادماندنی این شخصیت به مقوله مهم پیشرفت با ابعاد معنوی، اقتصادی، اخلاقی و اجتماعی از جمله اصلی ترین مؤلفه های این شخصیت برجسته انقلاب اسلامی بود. ایشان در کلان، حرکتی اسلامی را مبتنی بر عمق بخشی به وحدت ملی و توسعه بخشی به وحدت اسلامی تعقیب می کرد

.

در نگاه و رفتار این عزیز سفرکرده، اسلام دینی مکتب ساز و تعالی بخش و پویا، انقلاب فرصتی تاریخی، حرکت بخش و حائز پیام های ارزشمند برای انسان، رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز محور و چارچوب روابط و مناسبات به شیوه ای استوار و لازم الاتباع، و مردم منبعی معنا بخش، روح افزا و اصالت بخش به شمار می آمدند.

آیت الله هاشمی در پیچ و خم سیاست، صادقانه کوشید تا ارتباط میان این سه مولفه مهم را، با همه توان و همت خود،حفظ کند و به آن تداوم بخشد.

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: