رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان گفت:مردم استان لرستان در اعتراض به اغتشاشات اخیر و در حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی فردا صبح راهپیمایی برگزار می‌کنند.
کد خبر: ۵۴۶۸۱۷
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۹ 02 January 2018
حجت الاسلام والمسلمین سید لطف‌الله حیات‌الغیب رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان: مردم سراسر استان لرستان فردا صبح در محکومیت اغتشاشات اخیر در برخی شهرستان‌ها و آسیب رساندن آشوبگران به اموال عمومی راهپیمایی برگزار کرده و حمایت خود را از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اعلام می‌کنند.

وی افزود: این راهپیمایی در خرم‌آباد از ساعت ۱۰ صبح در محل مصلی آغاز و به سمت میدان کیو انجام می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان گفت: اعتراض به وضعیت اقتصادی و گرانی حق مسلم مردم است و ما نیز به این وضعیت اقتصادی اعتراض داریم اما بین اعتراض و آشوب فاصله زیادی وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد: اعتراضی که به صورت راهپیمایی مسالمت آمیز و با مجوز انجام شود از نظر همگان مورد پذیرش بوده و خواسته ان نیز باید مورد بررسی نیز قرار گیرد اما اینکه عده‌ای بدون مجوز برای راهپیمایی، دست به اغتشاش و آشوب زده و اموال عمومی را مورد خسارت قرار داده و برای مردم مشکل ساز شوند مورد پذیرش نیست.

حیات‌الغیب گفت: هرکسی که بخواهد از آشوبگران و اغتشاشگران پشتیبانی کند باید در روز قیامت جواب دهد چرا که این افراد فقط قصد آسیب رساندن به اموال عمومی مردم و اسلام و انقلاب را دارند.

وی تاکید کرد: قطعا پشت صحنه ماجراهای اخیر و اغتشاشات به وجود آمده، آمریکا است چرا که آن‌ها به خاطر شکست در سوریه و عراق می‌خواهند زهر خود را از این طریق وارد کنند اما یقیناً مردم لرستان فردا با حضور پرشور خود جواب دندان شکنی به این مسائل خواهند داد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: