کد خبر: ۵۷۷۸۴۳
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۰ 12 March 2018
عضو سابق شورای صنفی نمایش گفت که اسامی فیلم‌هایی که توسط برخی از رسانه‌ها به عنوان فیلم‌های اکران نوروزی اعلام شده است، صرفاً گمانه‌زنی‌های آن رسانه‌ها است و هنوز هیچ فیلمی قطعی نیست.

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای سابق صنفی نمایش در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، درباره وضعیت اکران نوروز اعلام کرد: امروز از اعضای شورای سابق صنفی نمایش، تلفنی درخواست شد که فردا در شورای فوق العاده صنفی نمایش شرکت کنند. با توجه به این که اعضای جدید شورای صنفی نمایش انتخاب نشده‌اند، احتمالاً این جلسه فوق العاده برای این است که وضعیت اکران نوروز 97 مشخص شود.

وی درباره ادعای برخی از رسانه‌ها درباره اعلام اسامی فیلم‌هایی اکران نوروز 97 بیان کرد: به هیچ عنوان فیلمی حواله نمایش در نوروز 97 را دریافت نکرده است و در جلسه فردا همه چیز مشخص می‌شود. اسامی فیلم‌هایی که برای اکران نوروز 97 توسط برخی از رسانه‌ها اعلام شده است، صرفاً گمانه زنی‌های آن رسانه‌ها است و هنوز چیزی قطعی نشده است.

بنابراین گزارش، برخی از رسانه‌ها پیش از این اعلام کرده بودند که شورای صنفی نمایش فیلم‌های سینمایی «به وقت شام» به سرگروهی پردیس کورش، «لاتاری» به سرگروهی استقلال، «لونه زنبور» به سرگروهی سینما ایران، «مصادره» به سرگروهی سینما جوان ، «فیلشاه» به سرگروهی پردیس آزادی ، «خرگیوش» به سرگروهی زندگی و «فراری» به سرگروهی سینما ماندانا صادر شده است
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار