پژمان شاهوردی؛ بازیگر، نویسنده و کارگردان حوزه هنرهای نمایشی و هنرمند جریان‌ساز حوزه هنری لرستان، به‌عنوان هنرمند شاخص انقلاب اسلامی ایران معرفی شد.
کد خبر: ۵۸۷۸۱۳
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۶ 08 April 2018
سامان سپهوند معاون فرهنگی هنری حوزه هنری لرستان در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه هر ساله طی مراسمی هنرمند سال انقلاب در رشته های مختلف انتخاب می شود، اظهار داشت: در روزهای پایانی سال گذشته لیست هایی از هنرمندان برجسته استان را در این رابطه به حوزه هنری ارسال کردیم.

وی با بیان اینکه سال گذشته «آرش فروغی» کاریکاتوریست برجسته کشور و لرستان به عنوان هنرمند سال انقلاب اسلامی معرفی شد، تصریح کرد: امسال نیز «پژمان شاهوردی» از هنرمندان عرصه نمایش به عنوان هنرمند شاخص و جریان ساز انقلاب اسلامی انتخاب شده است.

معاون فرهنگی هنری حوزه هنری لرستان خاطرنشان کرد: طی مراسمی که در تالار اندیشه حوزه هنری تهران برگزار می شود، از «پژمان شاهوردی» هنرمند جریان ساز حوزه هنری لرستان تجلیل می شود.

بر اساس این گزارش، «پژمان شاهوردی» نویسنده، کارگردان و بازیگر برجسته حوزه هنرهای نمایشی است که در جریان فعالیت خود در حوزه هنری بیش از ۳۰ جایزه معتبر ملی را در جشنواره های مختلف کسب کرده است. نمایش «لیلی و مجنون» اثر پژمان شاهوردی در سی و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر توانست ۶ جایزه را کسب کند.

پژمان شاهوردی متولد شهرستان بروجرد است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار