کد خبر: ۸۶۹۲۷۷
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۵ 30 June 2020

سرهنگ عبدالرحمان حقیقی روز سه شنبه در گفت و گو با سفیر افلاک اظهار داشت: این نقاط حادثه خیز با همکاری راهداری شهرستان اصلاح شده و هفت نقطه باقی مانده که طبق اولویت اصلاح می شوند.

وی نقص علائم را مهمترین مشکل در محورهای شهرستان برشمرد و گفت: در برخی از محورهای شهرستان بروجرد نقص علائم رانندگی وجود دارد که با نصب علائم می توان از بروز برخی حوادث و تصادفات پیشگیری کرد.

سرهنگ حقیقی اضافه کرد: در محور آبسرده با توجه به وضعیت جاده نیاز به گاردریل و خط کشی است و همچنین در محور اشترینان به سمت نهاوند، در  مقطع هشت کیلومتری نیاز به احداث لاین جداگانه است که به کندی صورت می گیرد و با توجه به تصادفات و واژگونی که در این مسیر وجود دارد ضروری است تا عملیات آن تسریع یابد.

فرمانده پلیس راه بروجرد اظهار داشت: در برخی از محورهای روستایی به دلیل ایمن نبودن جاده، ممکن است بر اثر تصادف خودرو به پرتگاه سقوط کند که نیاز است ایمن سازی صورت گیرد.

وی بیان کرد: در محور بروجرد اشترینان به دلیل جدانبودن لاین رفت و برگشت، در صورت بروز حادثه خودرو به لاین مخالف رفته و سبب شاخ به شاخ شدن با خودروهای دیگر می شود که جداکردن این محور با گاردریل ضروری است که در برخی از قسمت های این جاده گاردریل قرار داده شده است اما نیاز است که سراسر مسیر جدا شود.

سرهنگ حقیقی با اشاره به فعالیت پلیس راه در فصل تابستان گفت: در فصل تابستان مسافرات ها بیشتر می شود که برای پوشش محورها برنامه ریزی لازم صورت گرفته است.

فرمانده پلیس راه بروجرد اضافه کرد: در برخی از راه های روستایی که بیشترین تصادفات را دارند، گشتی برگزار می شود و با استفاده از خودروهای کمکی تلاش می شود تا تصادف در این مسیرها کاهش یابد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار