مدیران حق جانبداری و تبلیغات برای نامزدهای انتخابات را ندارند

معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: مدیران حق جانبداری و تبلیغات برای نامزد‌های انتخابات را ندارند.
کد خبر: ۱۱۷۱۷۸۳
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۳۲ 19 June 2024

به گزارش تابناک لرستان، مسلم مرادی شامگاه ۲۹ خردادماه در جلسه شورای اداری بروجرد که در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به انتخابات پیش رو، اصل مشارکت مردم اهمیت فراوانی دارد.

وی خاطرنشان کرد: یکی از راه‌های افزایش مشارکت مردم در انتخابات، تبیین و اطلاع‌رسانی خدماتی بوده که توسط دولت برای مردم انجام شده است.

معاون استاندار لرستان با اشاره به شهدای خدمت، افزود: باید تلاش کنیم که راه شهدا که همین مسیر خدمت است را در هر شرایطی ادامه دهیم.

مرادی با اشاره به تبلیغات نامزد‌های چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، گفت: مدیران حق جانبداری و تبلیغات برای نامزد‌های انتخابات را ندارند.

وی اضافه کرد: ما مسئول برگزاری انتخابات با رعایت اصل بی‌طرفی هستیم همچنین طبق قانون تمامی امکانات دولتی باید در اختیار ستاد انتخابات قرار گیرد.

فرماندار بروجرد با بیان اینکه کارمندان دولت در زمان و وقت اداری حق تبلیغات برای نامزد‌ها را ندارند، با اشاره به برگزاری مراسم غدیر در بروجرد، اظهار کرد: سال گذشته این جشن با حضور گسترده مردم برگزار شد و امسال نیز باید باشکوه‌تر از قبل و با حضور مردم در برپایی این مراسم برگزار شود.

وی یادآور شد: در مراسم عید غدیر امسال دستاورد‌های دستگاه‌های اجرایی در حوزه‌های مختلف ارائه شود و اقدامات شاخصی در بخش‌های مختلف آب، برق، گاز و راه انجام شده که باید اطلاع‌رسانی شوند.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار