مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: کارگران مهمترین ارکان توسعه، بالندگی و خوداتکایی جامعه به‌شمار می‌روند.
کد خبر: ۱۱۶۴۶۸۹
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۲:۴۵ 28 April 2024

به گزارش تابناک لرستان، سید فرهاد ناصری‌نیا امروز (نهم اردیبهشت ماه) در نشست دستگاه‌های عضو شورای هماهنگی کار و تشکل‌های کارگری و کارفرمایی لرستان با سردار نعمت‌الله باقری، فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) که به‌مناسبت هفته کار و کارگر انجام شد، این هفته را فرصت مناسبی برای تجلیل از خدمات ارزنده کسانی دانست که به‌عنوان سربازان خط مقدم جبهه اقتصادی، از مهمترین ارکان توسعه، بالندگی و خوداتکایی جامعه به‌شمار می‌روند.

وی اظهار کرد: بدون شک، پیشرفت و استقلال اقتصادی و صنعتی کشور مرهون تلاش‌ها و مجاهدت‌های کارگران است.

او بیان کرد: یکی از موضوعاتی که پیگیر آن هستیم راه‌اندازی بازارچه دائمی تولیدات مشاغل خانگی کارگاه‌های خرد خانگی استان است. این موضوع، در صورت تحقق می‌تواند کمک زیادی به اشتغال لرستان و رونق گرفتن کارگاه‌های زودبازده استان کند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان افزود: بعد از انقلاب اسلامی به قشر کارگر بها داده شد و امام راحل و پس از آن مقام معظم رهبری، نگاه ویژه به کارگران داشته‌اند.

وی گفت: کارگران نقش مهمی در خودکفایی کشور دارند و با همت آن‌ها چرخ اقتصاد به گردش افتاده و اثرگذاری آن‌ها ملموس است. لازم است به این قشر اثرگذار، سلامت روح و جسم آن‌ها، آرامش در خانواده، محیط کار و امنیت شغلی توجه ویژه شود و این را در اولویت کاری خود قرار داده‌ایم.

او توجه ویژه به تولید را اولویت مهم دولت دانست و با بیان اینکه در راستای تحقق شعار سال تشکل‌های کارگری، کارفرمایی و بسیج کارگری در کنار هم هستند، افزود: جلسات شورای هماهنگی به‌صورت میدانی و شهرستانی برگزار و مشکلات مردم به‌صورت ویژه رسیدگی می‌شود.

برچسب ها: لرستان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار